transport-krajowy-1000x500

Transport krajowy Poznań

Nasza firma istnieje na rynku już blisko dwadzieścia trzy lata, a wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że bezustannie rozwijamy się i poszerzamy grono zadowolonych ze współpracy klientów. Zajmujemy się transportem krajowym i dostarczamy towary naszych klientów w każde miejsce w naszym kraju.

Do naszych najważniejszych atutów zaliczamy, szybkość działania oraz atrakcyjne ceny. Realizujemy przewozy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe na terenie całego kraju. Dzięki doświadczonej kadrze przesyłki zawsze docierają na czas do swoich adresatów. W razie potrzeby, oferujemy również magazynowanie towaru a także nadzór i doradztwo w zakresie niezbędnej dokumentacji.

Transport krajowy Poznań – bezpiecznie i szybko po całym kraju

Transport krajowy często nazywany transportem wewnątrzkrajowym, przewozem towarów to nasza specjalność. Nazywamy tak wszystkie przewozy, które odbywają się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Miejsce rozpoczęcia i zakończenia drogi muszą znajdować się na terenie naszego kraju. Zajmujemy się również transportem międzynarodowym, który jest znacznie bardziej skomplikowany niż transport krajowy. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza baza, zlokalizowana blisko lotniska Ławica. Zajmując się od wielu lat transportem krajowym, wiemy, że często wiąże się to ze zmaganiem z lokalnymi wytycznymi i ograniczeniami w ruchu drogowym. Nasi kierowcy to specjaliści w swoim fachu i przykładają ogromną uwagę do wykonywania zleceń klienta na czas. Przewozimy towary klientów bezpiecznie i szybko. Jesteśmy w stanie dostarczyć ładunek w każdy zakątek Polski.