transport-miedzynarodowy-1000x500

Transport międzynarodowy

Najbardziej lubimy jeździć do Niemiec, Hiszpanii, Holandii i Włoch, ale przecież to nie my decydujemy o tym, gdzie jedziemy, tylko Wy, czyli nasi Klienci.
Portugalia, Grecja, Szkocja – dlaczego by nie? Prosimy tylko o nieco wcześniejszą informację, żeby kierowcy mogli uprzedzić rodzinę, że tym razem później wrócą do domu.

Transport drogowy jest usługą, z której przedsiębiorstwo Dortrans jest znane już od ponad dwudziestu lat, czyli od początku swojej działalności. Doświadczenie zdobyte przez ten okres, w zakresie międzynarodowego transportu towarów, zaowocowało gronem stałych, zadowolonych z wysokiej jakości usług klientów. Dzięki kompleksowej obsłudze, mogą Państwo liczyć na usługi przeładunkowe, konsolidacyjne, a także pomoc w procedurach celnych i podatkowych. Wystarczy upoważnić naszą firmę do załatwienia tych formalności w Państwa imieniu.

Transport międzynarodowy Poznań

Zajmujemy się zarówno transportem międzynarodowym, jak i transportem krajowym. Transport poza granicami kraju to znacznie bardziej wymagające zadanie, niż poruszanie się po drogach krajowych. Nasi kierowcy to doświadczona grupa specjalistów, która przemierzyła już setki tysięcy kilometrów. W dobie zakupów internetowych i rozwijającego się rynku e-commerce niezwykle istotny jest transport międzynarodowy. Poznań to miasto usytuowane blisko granicy z Niemcami. Autostradą A2 można bardzo szybko dostać się do Berlina i dalej.

Wybierając się w dłuższą podróż, warto regularnie monitorować warunki drogowe na europejskich trasach. W celu uniknięcia opóźnień należy wcześniej przygotować się na różne okoliczności. Dbając o zadowolenie naszych klientów, jesteśmy stale na bieżąco z niespodziewanymi sytuacjami na trasach Europy. Nie tylko to potrafi zaskoczyć kierowców międzynarodowych. Równie istotne jest regularne kontrolowanie przepisów transportowych w kraju i za granicą. Dzięki temu nasze realizacje mogą przebiegać szybko i płynnie.

Transport towarów Poznań – wyzwania w transporcie po Europie

Każdego roku możemy obserwować wzrost globalnej ekspansji towarów. Dzięki temu wzrasta również ilość transportów międzynarodowych i krajowych. Przed kierowcami zajmującymi się transportem towarów stoi szereg wyzwań, którym muszą sprostać.

Najważniejszym aspektem dla naszych klientów jest przestrzeganie czasu realizacji transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby realizować nasze usługi szybki i bezpiecznie. Zwiększająca się ilość zamówień internetowych rzutuje na zwiększenie się transportu towarów. Poznań jest miastem, w którym znajduje się nasza baza przy ul. Wichrowej 4. Jej usytuowanie blisko Lotniska Ławica jest ogromnym atutem dla naszych klientów.

Jednym z wyzwań firm zajmujących się transportem jest również konsolidacja towarów. Ten proces pozwala na efektywniejsze zarządzanie przewożonymi ładunkami. Odpowiednie zaplanowanie transportu towarów to kluczowa sprawa, jeśli zależy nam na jak najszybszej dostawie. Właściwa konsolidacja pozwala na obniżenie kosztów związanych z dostawą, magazynowaniem i logistyką przesyłek.

Nasza firma posiada szybki i sprawny system, do monitorowania przesyłek, dzięki niemu szybko sprawdzisz gdzie znajduje się Twój ładunek.

Tiry

Korzystając z naszych usług współpracujesz z wyszkoloną i profesjonalną grupą specjalistów. Jeśli chcesz skorzystać z Naszych usług zadzwoń pod numer: 61 8499 777 lub wypełnij formularz kontaktowy.