o-firmie4

Firma DORTRANS

Obecnie Dortrans Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się średniej wielkości firmą transportową z nowoczesnym taborem samochodowym oraz wykształconą kadrą pracowniczą.

Firma posiada certyfikat ISO 9001 oraz status upoważnionego przedsiębiorcy AEO.

DORTRANS dzisiaj:

  • biuro z magazynami przy porcie lotniczym Ławica
  • flota nowoczesnych zestawów samochodowych 24 tonowych
  • flota samochodów dostawczych o ładowności od 0,7 do 3,5 tony
  • ok. 100 współpracujących przewoźników
  • ok. 300 stałych kontrahentów
  • stałe trasy przewozu towarów: Polska – Niemcy, Polska-Hiszpania
  • system dystrybucji krajowych przesyłek drobnicowych
  • usługowy magazyn konsolidacyjny

25a

Intrastat

Deklaracje Intrastat zostały wprowadzone w Polsce wraz z wstąpieniem naszego kraju do Unii Europejskiej. Dokument ten służy do sporządzania statystyki handlu towarami pomiędzy państwami członkowskimi UE.

Czytaj więcej

Magazynowanie

Dysponujemy własną i wynajętą powierzchnią magazynową w Poznaniu. Lokalizacja obok urzędu celnego, blisko lotniska, niedaleko węzła komunikacyjnego drogi szybkiego ruchu krajowej 2

Czytaj więcej

Agencja celna

Agencja celna to obowiązkowy przystanek przy imporcie i eksporcie towarów i wiąże się z koniecznością wykonania żmudnej “papierkowej roboty”. Chętnie wyręczymy Państwa w dopełnieniu tego obowiązku.

Czytaj więcej

Transport krajowy

Do naszych najważniejszych atutów zaliczamy, szybkość działania oraz atrakcyjne ceny. Realizujemy przewozy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe na terenie całego kraju.

Czytaj więcej

Transport ADR

Transport ADR to propozycja dla wszystkich z Państwa, którzy w działalności przedsiębiorstwa wykorzystują materiały niebezpieczne. Bezpieczeństwo przewozu jest dla nas priorytetem.

Czytaj więcej

Transport drogowy

Transport drogowy jest usługą, z której przedsiębiorstwo Dortrans jest znane już od ponad dwudziestu lat, czyli od początku swojej działalności. Doświadczenie zdobyte przez ten okres, w zakresie międzynarodowego transportu towarów, zaowocowało gronem stałych, zadowolonych z wysokiej jakości usług klientów.

Czytaj więcej