transport-i-spedycja

Transport i Spedycja z DORTRANS Poznań

Już ponad dwadzieścia lat, nasza firma świadczy usługi transportowe. Zajmujemy się również spedycją towarów. Posiadamy profesjonalnie wyszkoloną kadrę pracowników, która w razie potrzeby doradzi Państwu, pomoże i załatwi w Państwa imieniu wszystkie niezbędne formalności. Do transportów wykorzystujemy nowoczesny tabor.

Firmy spedycyjne Poznań – czym się zajmujemy?

Spedycja to działalność, która ma na celu organizowanie przewozu ładunków. W skład tych działań wchodzi wiele aspektów. Firmy spedycyjne zajmują się m.in. doradztwem dla klientów, wybraniem właściwego środka transportu dopasowanego do towaru, wyznaczeniem przewoźnika, który zajmie się transportem. Firmy spedycyjne odpowiadają również za rozwiązanie problemów wynikających podczas realizacji zlecenia, kontrolą dokumentacji transportowej i innymi dodatkowymi czynnościami. Takie firmy często pełnią rolę Agencji celnej. Zajmują się wszystkimi formalnościami, wypełniają dokumentację i prowadzą obsługę celną.

Większość osób zajmujących się przewozem towarów, korzysta z usług firmy spedycyjnej. Poznań to miasto, które jest pełne firm zajmujących się transportem i spedycją.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się tym od wielu lat. Nasze doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym podejściem zaowocowało zaufaniem naszych klientów.

Firma transportowa z Poznania

Firma transportowa zajmuje się przewozem zróżnicowanych towarów pojazdami samochodowymi. W ramach transportu drogowego świadczymy usługi przewozu towarów w kraju, jak i za granicą. Dysponujemy własnymi środkami transportu, które pozwalają nam na wykonywanie zleceń w własnym zakresie. Przewozimy ładunki we wskazane przez klienta miejsce. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego skupiamy się na jak najszybszym dowiezieniu towarów. DORTRANS to firma, która działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Nasze doświadczenie w połączeniu z profesjonalizmem zdecydowanie się opłaca. Zaufała nam już duża grupa klientów, z którymi współpracujemy przy transporcie krajowym i międzynarodowym. Posiadamy szeroką flotę pojazdów, którymi szybko i bezpiecznie dostarczamy towary na miejsce. Możemy spokojnie powiedzieć, że DORTRANS to lider wśród firm transportowych z Poznania. Oprócz przewozem towarów zajmujemy się również spedycją, obsługą celną i magazynowaniem.

Świadczymy usługi najwyższej jakości potwierdzeniem tego jest utrzymywany od wielu certyfikat ISO 9001. Realizujemy zarówno przewozy towarów w kraju jak i za granicą. Nasze credo brzmi „Minimum formalności – maksimum jakości.”

Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów oferty.

Dortrans 20 lat