transport-miedzynarodowy-1000x500

Transport międzynarodowy

Najbardziej lubimy jeździć do Niemiec, Hiszpanii, Holandii i Włoch, ale przecież to nie my decydujemy o tym, gdzie jedziemy, tylko Wy, czyli nasi Klienci.
Portugalia, Grecja, Szkocja – dlaczego by nie? Prosimy tylko o nieco wcześniejszą informację, żeby kierowcy mogli uprzedzić rodzinę, że tym razem później wrócą do domu.

Transport drogowy jest usługą, z której przedsiębiorstwo Dortrans jest znane już od ponad dwudziestu lat, czyli od początku swojej działalności. Doświadczenie zdobyte przez ten okres, w zakresie międzynarodowego transportu towarów, zaowocowało gronem stałych, zadowolonych z wysokiej jakości usług klientów. Dzięki kompleksowej obsłudze, mogą Państwo liczyć na usługi przeładunkowe, konsolidacyjne, a także pomoc w procedurach celnych i podatkowych. Wystarczy upoważnić naszą firmę do załatwienia tych formalności w Państwa imieniu.

Nasza firma posiada szybki i sprawny system, do monitorowania przesyłek, dzięki niemu szybko sprawdzisz gdzie znajduje się Twój ładunek.

Tiry

Korzystając z naszych usług współpracujesz z wyszkoloną i profesjonalną grupą specjalistów. Jeśli chcesz skorzystać z Naszych usług zadzwoń pod numer: 61 8499 777 lub wypełnij formularz kontaktowy.